Logo
 
ShipData.nl ook op FacebookÖ www.facebook.com/ShipData 60854 Foto's
| Bedrijven | Links | Shop | Vacatures | Welkom gast
       » Home » Landen » Plaatsen » Nummers » Bouwjaar schip      
 
_ _ _
Main Menu
ShipData Binnenvaart
Vacatures
Advertenties
Shop
Agenda
Contact
Aanmelden
Inloggen
_ _ _

_ _ _
ShipData menu
C.F.N.
Schepen
Zoek schip
Updates
Fax2C Satcom
_ _ _

_ _ _
Home
Specials
Downloads (nieuw)
Burobladen
Leugenbankje
Colofon
Insturen fotos
_ _ _


 
_ _ _
HELPKies hier het schip uit:
Schip Naam Eigenaar B.jaar Foto's
0 Pardoes Maja Valkyrie B.V., Vlaardingen 0 7
0 Oranje H. van Raaij, Utrecht 0 3
0 Onbekend 1 Onbekend, Onbekend 0 3
0 Avanium Onbekend, 0 2
0 Onbekend 2 J. Tersteeg, Dordrecht 0 5
0 Scheurrak Onbekend, 0 1
0 odiseg Onbekend, 0 0
0 tjerk hidde Onbekend, 0 0
0 MPS. Zeeuwsch Vlaanderen Provinciale Stoombootdienst , Zeeland 1891 0
0 Leamar IJk ter Steeg Vof, Terneuzen 1908 1
0 Stormvogel Franssens & Zn, Kloosterzande 1908 0
0 Silvia P. de Regt, Terneuzen 1908 0
0 Marjan G.J.P. Visser, Terneuzen 1908 0
0 Rival E. Hoekstra, Oosterbierum 1908 0
0 Cura J Meinen & G.J de Boer, Rotterdam 1908 0
0 Verwisseling H.C. Sandberg, Amsterdam 1910 4
0 Onbekend Onbekend, Onbekend 1910 0
0 Berghem 1 K.van Berghem Berging & Maritieme Dienstverlening, Rotterdam 1920 0
0 Atrium Vof R.W. van den Anker, Rotterdam 1921 4
0 Zeldenrust Vof. Zeldenrust, Urk 1922 1
0 Misada A. Biesheuvel, Werkendam 1922 0
0 Da Capo II C. Ruitenberg Transport & Duwwerk BV, Werkendam 1922 0
0 Da Capo 2 S. & J.G. de Boer, Rotterdam 1922 0
0 Rhein O. Slokkers Handel & Scheepvaart BV, Zwijndrecht 1922 0
0 Albari P. van Opijnen, Rotterdam 1922 0
0 Hardy P. van Opijnen, Rotterdam 1922 0
0 Heinrich Schless Scheepvaart Maatschappij NV, Dordrecht 1922 0
0 Hans Adolf H.J. Verschoof, Lobith 1922 0
0 Sumus Umbra Vof. Zeldenrust, Urk 1925 1
0 Elisabeth C.H. Brink, Dordrecht 1925 0
0 Willy W. Beije & Zonen, Zierikzee 1925 0
0 Elisabeth A.F. de Bont, Maasbracht 1925 0
0 Rheinland F.J. Reinarz, Schiedam 1925 0
0 Allod Allod Stoomsleepboot NV, Rotterdam 1925 0
0 zwaantje fa de Boer - Loosman, Urk 1925 0
0 Janja Vof. Janja, Groningen 1925 0
0 Lehar H.J.L. van der Donk, Dordrecht 1925 0
0 Gelderland 13 Gelderland Handel & Transport Maatschappij NV, Rotterdam 1925 0
0 Rijnland Bek en Verburg, Krimpen a.d. IJssel 1926 15
0 Beta Cura Bek & Verburg BV, Rotterdam 1926 1
0 Henwie H.F.G. Meinen, Amsterdam 1929 2
0 Carmen G. Eier, Amsterdam 1929 0
0 Rika P. Gommers, Rotterdam 1929 0
0 Mawi H. Smit, Rotterdam 1929 0
0 Energie J.C. Klap, Rotterdam 1929 0
0 Energie J.C. Klap, Vlaardingen 1929 0
0 Vogelzand Vof Hartman & Romijn, Dordrecht 1929 4
0 Eendracht D.C. Hovestadt, Sliedrecht 1929 7
0 Rodeur D.C. Hovestadt, Sliedrecht 1929 0
0 Antema J.M.A. Bakx, Rotterdam 1929 0
0 Smaragd Vof Binnenscheepvaartbedrijf Smaragd, Sappemeer 1930 3
0 Marieke D.W. Stijfhoorn, Montfoort 1930 13
0 Carolien C.W. Korste, Rotterdam 1930 0
0 Bart Peters Cement Overslag BV, Raamsdonksveer 1931 3
0 Trawant B.N. t Hooft, Amsterdam 1933 1
0 Corry B. Ekeren, Amsterdam 1933 0
0 Rinske G. Keizer, West Dongeradeel 1933 0
0 Annie L.B. Bordewijk, Emmeloord 1933 0
0 Anna Clasina Onbekend, Onbekend 1933 0
0 Pasar 2 Onbekend, Onbekend 1936 4
0 Desperado Zwaga BV, Meppel 1936 0
0 Tineke L. & U. Zwaga, Lemmer 1936 0
0 Selmatis 2 Succes 12 BV, Rotterdam 1936 0
0 Mirella 3 W.A. van Hassel, Ammerzoden 1936 0
0 Zandjutter 4 W. Drenth BV, Maasbracht 1936 0
0 Willem H P. de Koning, Papendrecht 1936 0
0 Nova Cura R. Fortuin jr, Lemmer 1937 8
0 Spes Onbekend, Onbekend 1937 0
0 Natra V Joh. Nauta Handel & Transportbedrijf, Rotterdam 1937 0
0 Tenax 2 N.V. Zandzuig en Transportbedrijf Janssen, Arnhem 1937 0
0 Bonheur II Rederij de Jong BV, Rotterdam 1939 4
0 Onbekend Onbekend, Groningen 1939 0
0 Arena Navis Vof P. Knot, Dordrecht 1939 1
0 Capella J. Snoek, Urk 1940 1
0 Sagitta V.O.F. Sagitta, Katwijk aan Zee 1940 0
0 Ola Europe Marine Transport BV, Raamsdonksveer 1941 1
0 Alja Vof. Post & de Boer, Urk 1941 16
0 Marius G. J. P. & M. J. W. Flikweert, Zierikzee 1941 0
0 AriŽs Vof. AriŽs, Zwijndrecht 1941 0
0 AriŽs Spann & van der Hoeven, Zwijndrecht 1941 0
0 Saturnus J.H. Tol, Maasbracht 1941 0
0 Concordia Garsten Vaartuigen BV, Zwijndrecht 1941 0
0 Concordia A.C.M. Garsten, Zwijndrecht 1941 0
0 Concordia Vof. Garsten & Mouthaan, Zwijndrecht 1941 0
0 Rotator A. Weima & Zn, Gorinchem 1941 0
0 Dick J.J. Rensen, Zaltbommel 1941 0
0 Mantra Vof Mantra, Maasbracht 1943 3
0 Hein jr L. Bakker & M. de Boer, Urk 1943 2
0 Bertus jr M. Nentjes, Tollebeek 1943 0
0 Statum Vof Zwaga, Grouw 1943 0
0 Monda P.J. Riddering, Terneuzen 1943 0
0 Fonda D. Wilson, Terneuzen 1943 0
0 Beveland W. Muller Sleepdienst NV, Terneuzen 1943 0
0 Cambio G.J. Veuger, Zwolle 1947 5
0 Rayon R.A. Gankema, Nieuwendam 1947 0
0 Erft P. de Keersmaker, Baarsrode 1947 0
0 Condor E.J.A Krikke, Amsterdam 1949 20
0 Mustang J.A. Fens, Spijkenisse 1949 0
0 Condor P. Spronk, Weesp 1949 0
0 Mustang J.A Fens, Rotterdam 1949 0
0 Antwerpen G. Boon, Amsterdam 1949 0
0 Fiwado 7 Fiwado BV, Zwijndrecht 1950 3
0 Intermezzo D. Knaap, Beverwijk 1951 4
0 Ernest R G.K. Roza, Terneuzen 1951 0
0 Bauke A.F.L Kriesels & H.H.G Roumen, Wessem 1951 0
0 Ellen H. Vermeer, Oud Beijerland 1951 0
0 Watergeus Leasened BV, Rotterdam 1951 0
0 Maasstroom 7 Firma Gebr. Vos, Amerzoden 1952 3
0 Frankrijk Nederlandsche Stoomsleepdienst P. Smit Jr. NV, Rotterdam 1952 0
0 BraziliŽ Nederlandsche Stoomsleepdienst P. Smit Jr. NV, Rotterdam 1952 0
0 Janny G.J. Bruinsma, Zwolle 1952 0
0 Margaretha J. Kikkert, Zwartsluis 1952 0
0 Oldambt J. Kuiper, Rotsterhaule 1952 0
0 Bever Vof. Wilkens, Kootstertille 1952 3
0 Cybernetica Piejo Vof, Weesp 1953 2
0 Nancy Sleepdienst- en Dekschuitenverhuurderij Blom B.V., Amsterdam 1953 7
0 Krachtwijk Kracht Bolpel B.V., Amsterdam 1953 0
0 Ferry J.G. van Bruinessen B.V., Zaandam 1953 0
0 Leendert N Nout Watertransport CV, Wijk bij Duurstede 1953 3
0 Gretha II A. van der Linder, Zwijndrecht 1953 0
0 Trio A.A. v.d. Laan, Amsterdam 1954 6
0 Maasplus Reinplus van Woerden BV, Zwijndrecht 1954 9
0 Pieter Reinplus van Woerden BV, Botlek 1954 0
0 Baroma II B. van Woerden BV, Rotterdam 1954 0
0 Trio B. van Woerden CV, Rotterdam 1954 0
0 Adjo B. van Woerden CV, Rotterdam 1954 0
0 Aldabi de Haas Scheepvaart Maatschappij, Rotterdam 1954 0
0 Swalker O. Hoekstra, Harkema 1954 0
0 Maarten Gebr. v.d. Lee, Hagestein 1955 3
0 Cotrans 12 Cotrano BV, Krimpen a.d. IJssel 1956 6
0 Natra VI Cotrano BV, Krimpen a.d. IJssel 1956 0
0 Natra VI J. Nauta, Rotterdam 1956 0
0 Gretina Duw- en Sleepvaartbedrijf Gretina, Urk 1956 9
0 Glissando M.J. Hoogendoorn, Werkendam 1956 6
0 Vita Nova Vof. F. Hovestadt & Zn, Werkendam 1956 0
0 Orca Kinderdijk B.V., Krimpen a.d. Lek 1956 0
0 Maas Hatraba Beton BV, Rotterdam 1956 0
0 Actania Phs. van Ommeren Scheepvaart NV, Rotterdam 1956 0
0 Johannes Vof. Keenenburg, Hendrik Ido Ambacht 1956 0
0 Argo Gebr. W. & J. Kramer, Zaandam 1956 6
0 Maikel H.J. Poog, Stavoren 1956 0
0 Alcyon G.C. Foekema Transport, Urk 1956 0
0 Bever S.G. Stuurman Timmerman, Luttelgeest 1956 0
0 TTS 1 Seumeren Tankrederij BV, Ullapool 1956 5
0 Elodea Partnership BV, \'s Gravendeel 1956 0
0 Tanja P.H. de Wijs, Raamsdonksveer 1956 0
0 Robin L J.J. van Laar, Hendrik Ido Ambacht 1956 0
0 Arsian-B Succes 12 Handel & Maatschappij BV, Rotterdam 1956 0
0 Calendula 15 C.J Bink, Raamsdonksveer 1956 0
0 Arno B C.J Bink, Raamsdonksveer 1956 0
0 Leendert Terneuzen Transport Mij. (de Hoop), Terneuzen 1956 1
0 Marina Breda TC, Zwijndrecht 1957 5
0 Presto H. Broekhuizen, Rotterdam 1957 4
0 Dimar -W M. Wachter, Stad aan het Haringvliet 1957 0
0 Irene-Z T. Zijda, Hattem 1957 0
0 Hoeksche Waard F. Steenbergen, \\\'s Gravendeel 1957 0
0 Alja Wijnen Scheepvaartbedrijf, Papendrecht 1957 0
0 Vagebond A.W. Beenen, Nijmegen 1957 0
0 Rio Grande H.D. Verheij, Werkendam 1957 0
0 Secunda A. de Groot, Krimpen a.d. IJssel 1957 0
0 Fiwado 15 Fiwado BV, Amsterdam 1957 6
0 Calpam 120 Fiwado BV, Zwijndrecht 1957 0
0 Vekoma 20 Calpam Nederland CV, Utrecht 1957 0
0 Pam 26 Steenkolen Handels Veereniging NV, Utrecht 1957 0
0 Sagrada Vof. Kleine-Riekwel, Terneuzen 1957 4
0 Gerard-Josť G.J.H. Hompus, Vlaardingen 1957 0
0 Taling de Jong & de Graaf, Hardinxveld 1957 0
0 Gerard-Josť Onbekend, Onbekend 1957 0
0 Romantica J.L. van Dam, Capelle a/d IJssel 1957 0
0 Spera Vof. Spera, Rotterdam 1957 5
0 Mover 4 Amsterdam Barge Service BV, Ridderkerk 1957 5
0 Ancaro Imparo M.H. v.d. Amstel, Woerden 1958 12
0 Brisant B.J. Klos, Kampen 1958 0
0 Fidelio Gebr. Pols, Rotterdam 1958 0
0 Jan Vof. Jaca, Rotterdam 1958 4
0 Mayenne Meeuwtrans, Biddinghuizen 1958 3
0 Fantasy W.J.P. Duinen, Maasbracht 1958 0
0 Valkenburg Topiceja Exploitatie Maatschappij BV, Zaandam 1958 6
0 Vasteland Vereenigde Tankrederij BV, Rotterdam 1958 0
0 Helena Adriaan Helena Rederij BV, Alblasserdam 1958 0
0 Mathijs Heijmen & Zn, Millingen 1958 2
0 Hans Helma G.J. Heijmen, Millingen 1958 0
0 Teuntje S Vof. Ridderhof - Snoep, Krimpen a.d. IJssel 1958 1
0 Antares A. Lameijn, Groningen 1958 0
0 Aquitaine J.M. Teunisse - Tabak, De Meern 1958 3
0 Columbus Alpina Scheepvaart NV, Rotterdam 1958 0
0 Odorata J. van de Meulen, Berlikum 1959 4
0 Runamara Meeusen & Teekman, Rotterdam 1959 2
0 Immanuel K. Veenman, Amsterdam 1959 0
0 Samsa Stasan Vof, Dumore East - Co. Waterford 1959 5
0 Antares H.C. Sandberg, Amsterdam 1959 3
0 delfshaven STC-R, Rotterdam 1959 3
0 Danmaris Vof. Danmartrans, Zuidbroek 1960 3
0 Angelo Vof. Elisabeth, Dordrecht 1960 0
0 Sabina H. van Leiden, Gouda 1960 0
0 Zijpe Boele & Oosterwijk BV, Rotterdam 1960 4
0 Batavier L.H.M. Kosten, St. Philipsland 1960 2
0 Markstroom van der Sluijs Tankrederij BV, Geertruidenberg 1960 0
0 Dordrecht 15 Gebr. Broere, Dordrecht 1960 0
0 Traveler Pescargot Vof, Tynaarlo 1961 1
0 Lida Decoil International BV, Zoetermeer 1961 2
0 Vreeswijk Vereenigde Tankrederij NV, Rotterdam 1961 0
0 Fides H. Nobel & Zn, Nieuwerkerk (ZH) 1961 10
0 Vagor J. van der Wal, Drachten 1961 0
0 Zuiderdiep C. Klink, Stellendam 1961 5
0 Luc Nina Specialists Watertransport, Hem 1961 0
0 Thomas G.G. Busker & Zn, Amsterdam 1961 0
0 Grindexpres 2 Internationale Bagger Scheepvaart & Handel Maatschappij, Amsterdam 1961 0
0 Unitas H. v.d. Woude, IJmuiden 1961 4
0 Ellen P.G. de Ruiter, Hardinxveld-Giessendam 1961 0
0 Merwestroom M. Smitsman, Werkendam 1961 4
0 IJsselstroom C, Heuvelman, Ouderkerk a/d IJssel 1961 0
0 Amerstroom van Baarsen & Bastiaanse & van Oudenallen, Werkendam 1961 0
0 Unitas M. Heuvelman, Ouderkerk a/d IJssel 1961 0
0 Belleza H.A. Pols, Maasbracht 1961 4
0 Tukan R. Kleinhaus, Hameln 1961 0
0 Chielda A.M. Vissers, Dordrecht 1961 0
0 Tortuga G. Havers, Rotterdam 1961 0
0 Res Nova A. Schram, Werkendam 1961 5
0 Fortuna A. Versteeg, Alblasserdam 1962 1
0 Palmgracht Cement Tankvaart Rederij BV, Raamsdonksveer 1962 7
0 Cementexpres 1 Internationale Bagger Scheepvaart & Handels Maatschappij NV, Amsterdam 1962 0
0 Si Ca J.A. v Dijken, Oostzaan 1962 4
0 Logica A.A. van Teefelen, Amsterdam 1962 3
0 Hearwi V M. Vijfhuizen, Nieuwerbrug a.d. Rijn 1962 0
0 Adrianto J. Jonker, Terwispel 1962 0
0 Susanna S. van der Vlag, Rotterdam 1962 0
0 Allegonda II N. van der Wal, Rotterdam 1962 0
0 Adrianto A. Schram, Vianen 1962 0
0 Marina M.F van Poeltje, Krimpen a.d. IJssel 1962 5
0 Johanna F Fa. Fernhout, Zwolle 1962 0
0 Transit Euromaritime BV, Terneuzen 1962 0
0 Maranto Vof. Smit bevrachtingen, Rotterdam 1962 3
0 Schouwen Scheepvaartbedrijf Walcheren, Amsterdam 1962 0
0 Aeolus F.P.L.M. van de Pluijm, Raamsdonksveer 1962 1
0 Fortuna L. Geluk, Reimerswaal 1962 0
0 Betty B. Stuut, Zwolle 1962 1
0 Marge M.J. van de Vliet, Dordrecht 1962 0
0 T Vertrouwen Vof. Visser - Hol, Dordrecht 1962 0
0 Lenie Jan Gebr. Wijngaard Scheepvaartbedrijf NV, Rotterdam 1962 0
0 Delta II Vof. Gebr. Vries, Kampen 1962 0
0 Vigila W.C.A. Bosman, Nieuwegein 1962 0
0 Barco L.G. Hartmans, Zaandam 1962 0
0 Vigilate Vof. Boogaard - Hovestadt, Werkendam 1962 0
0 Pro Contra Vof. Oude Vaart, Zwijndrecht 1962 0
0 Lucinda Vof. Lucinda, Lekkerkerk 1962 1
0 Elisabeth T. Bakker Maritiem Transport BV, Urk 1962 2
0 Cornelis Sr Cornet Shipping BV, Werkendam 1962 0
0 Tienmorgen Maatschapij K. & E. Blokland, Hardinxveld 1962 0
0 Goede Hoop A. de Waardt, Krimpen a/d/ IJssel 1962 0
0 Kolibri Albatros BV, Ouderkerk a/d IJssel 1962 0
0 Rapide Rapide NV, Ouderkerk a/d IJssel 1962 0
0 Albatros Albatros NV, Ouderkerk a/d IJssel 1962 0
0 Klaas de Boer Oliehandel Klaas de Boer, Urk 1963 6
0 Sympharosa A. Haaima, Maasholm 1963 2
0 Crescendo S. Straver, Nieuwkoop 1963 5
0 Saturnus D. Snip & J. Snip-Krikke, Framsum 1963 0
0 Claudia Vof. Verhoek, Hoorn 1963 6
0 Zagri 14 D. van Valkenburg, Gouderak 1963 0
0 Pieternella-W Firma T. Vogel & Zn., Alkmaar 1963 0
0 Ilsa H.A.A. Willems, Maasbracht 1963 1
0 Nelly Vliet BV, Wormerveer 1964 8
0 Main VII Main BV, Amsterdam 1964 9
0 Gulf Syntrac Gulf Oil Nederland B.V., Den Helder 1964 0
0 Martinus Kruijff Kruijff Bunker Service, Den Helder 1964 0
0 Marge Rigi BV, Dordrecht 1964 0
0 Devel 9 Mercurius BV, Zwijndrecht 1964 0
0 Joma Vof Berchum, Werkendam 1964 1
0 Chaperon Vof. S. Straver & Zn, Nieuwveen 1964 7
0 Pro Rata B.A. Bastiaanse, Werkendam 1964 0
0 Aelbrecht 1 Aelbrecht Handel & Transport Maatschappij NV, Rotterdam 1964 0
0 Piz Provo Fluvia B.V., Rotterdam 1964 4
0 Oxbow J. Muyshondt, Deurne 1964 0
0 Miramar W.J. Hoogeveen, Rotterdam 1964 0
0 Australis P. & T. Oudakker, Krimpen a.d. IJssel 1964 0
0 Gesina Maria A. Oudakker, Enkhuizen 1964 0
0 Nostra Nave Vof. Nostra Nave, Huizen 1964 12
0 Argonaut J. Molengraaf, Dordrecht 1964 0
0 Inca C. Ruijtenberg Transport & Duwwerk BV, Werkendam 1964 0
0 Develsteyn A. Mijnster & Zn, Gorinchem 1964 1
0 Sexta III Sexta Rederij NV, Dordrecht 1964 0
0 Cornelis van Eck Gebr. van Eck, Rotterdam 1964 0
0 Fiwado 10 Fiwado.B.V, Zwijndrecht 1964 7
0 Calpam 116 Fiwado.B.V, Zwijndrecht 1964 0
0 Vekoma 16 Steenkolen Handels Vereeniging NV, Utrecht 1964 0
0 Tarius V.O.F. Sagitta www.sagittavof.nl, Katwijk aan Zee 1964 0
0 Atlantic Trader Atlantic Schepen Exploitatie Maatschappij BV, Pernis 1965 1
0 De Uitdaging V.O.F. De Uitdaging, Purmerend 1965 4
0 Maaike En Avant, Krimpen a.d. Lek 1965 0
0 Monique J. Mollers, Mijdrecht 1965 0
0 Monique Gebr. van Vliet, Wormerveer 1965 0
0 Neo Intento Vof. Intento, Zwolle 1965 4
0 Woelwater Brokking Veevoederfabriek, Utrecht 1965 0
0 Speranza J. Voerman, Sneek 1965 0
0 Volante H. Koen, Nieuwegein 1965 0
0 Egko E. de Weerd, Oosterzee 1965 0
0 Henjor H. van der Gaag, Maassluis 1965 4
0 Zagri 10 M. Boele, Krimpen a.d. Lek 1965 0
0 Johann F H.J. Fongers, Rotterdam 1965 0
0 Rijn H.J. Fongers, Rotterdam 1965 0
0 Euploia Vries Honkoop Vof, Ridderkerk 1965 4
0 Minja S J. Schram, Rotterdam 1965 0
0 Christiaan B A.M. Baardemans, Made 1965 0
0 Onbekend Onbenkend, Onbekend 1965 0
0 Wilhelmina J.M. Verheij, Werkendam 1965 1
0 Gamary P.J. Hartmans, Rotterdam 1965 0
0 Ferjo R.C. Gort, Zwijndrecht 1965 0
0 Bakro A. Barelds, Delfzijl 1965 0
0 BSG 984 Transnavi NV, Rotterdam 1965 0
0 La Providence Vof. Rapide, Werkendam 1965 1
0 Peter North Sea Petroleum BV, Groningen 1966 6
0 Helena Oliehandel Anton van Megen BV, Zaandam 1966 8
0 Ludovicus P.C.L. Vervenne, Zwanenburg 1966 6
0 Violento Vof. Eerkes - Leunis, Terneuzen 1966 4
0 Samudera Vof. Samudera, Terneuzen 1966 0
0 Eucalypta Eennenaam, Bergen op Zoom 1966 0
0 Adriana B.A.M. Bosman, Terneuzen 1966 0
0 Challanger M.H.. Abrahamse, Terneuzen 1966 0
0 Brise Lames C. Bouman, Krimpen a.d. IJssel 1966 0
0 Flevoland Fa. Flevoland, Rotterdam 1966 0
0 Flevoland Gebr. H. Teekman, Zwolle 1966 0
0 Johanna-W J.C.H. Warnas, Rotterdam 1966 0
0 Fiat Voluntas P.T. Meerleveld, Diemen 1966 1
0 Marco P. van Mullem, Zaandam 1966 8
0 Vincent Gebr. van Vliet, Amsterdam 1966 4
0 Lijnbaansgracht Cement Tankvaart Rederij BV, Raamsdonksveer 1966 3
0 Veere Veere VOF, Amsterdam 1966 0
0 Confianza A. Hovestadt, Sliedrecht 1966 4
0 Taling T.H. van Berchum, Werkendam 1966 0
0 Maria Cornelia A. Raaijmakers & Zn, Raamsdonksveer 1966 0
0 Main X Main BV, Amsterdam 1967 6
0 Raamgracht Cement Tankvaart Rederij BV, Raamsdonksveer 1967 5
0 Reguliersgracht Cement Tankrederij BV, Raamsdonksveer 1967 3
0 Main XII Main BV, Amsterdam 1967 1
0 Betsie G G van Doorn Sleepdienst BV, Wormer 1968 18
0 Nieuw Hoorn Nieuw Hoorn BV, Scharwoude 1968 7
0 Gerrit-Jan Vof. van der voet en van der voet van oord, Hardinxveld 1968 0
0 Jamaica R.N. van Zanten, Amerzoden 1969 9
0 Antartica II Vof. Antarctica, Maasbracht 1969 0
0 Morgenster T. de Waardt, Krimpen a.d. IJssel 1969 0
0 Poolvos G. van Doorn, Wormerveer 1969 0
0 Poolvos Gemeente Amsterdam, Amsterdam 1969 0
0 Zwaantje 5 Slurink Zwaans BV, Dordrecht 1969 4
0 Cornelis sr Vof Cornelis Sr, Bergambacht 1969 1
0 Waterman Gebrs. Verkaik BV, IJsselstein 1969 0
0 Patria Vof. J.G. Schot, Krimpen a/d IJssel 1970 1
0 Gerard Christina Onbekend, Onbekend 1970 0
0 Savonaro Onbekend, Onbekend 1970 0
0 Noordendiep Vof Egas, Middelburg 1971 6
0 Armaris Vof. Armaris, Werkendam 1971 0
0 Geertruida R.A. Hovestadt, Werkendam 1971 0
0 Deo Volente Fa. P.P. van Zwol & Zn., Raamsdonksveer 1971 0
0 Roma R.B. Ruijtenberg, Werkendam 1971 0
0 Bonaventura P.A. Geluk, Terneuzen 1971 1
0 Silverbird A. Stevense, Rotterdam 1971 0
0 Casimir C. Heuvelman, Ouderkerk a/d IJssel 1971 0
0 Morgenster de Waardt Morgenster BV, Ouderkerk a/d IJssel 1971 0
0 Oranje Nassau P & H Snoey Vof, Ouderkerk a/d IJssel 1971 0
0 Fiwado 4 Fiwado.B.V, Zwijndrecht 1971 3
0 Mobi P.A van der Linden BV, Amsterdam 1972 7
0 Stolt Wien Stolt Nielsen BV, Rotterdam 1972 1
0 Actief Megen Beheersmaatschappij BV, Amsterdam 1972 1
0 Berma Ben van Haarlem BV, Rotterdam 1972 0
0 Mobil Service 40 Mobil Oil BV, Rotterdam 1972 0
0 Cornelis Oliehandel Klaas de Boer, Urk 1973 3
0 Espelho Rodimar BV, Terneuzen 1973 0
0 Roja 1 G. v/d Guchte & Zn, Hansweert 1973 0
0 Treasury Vof Visser, De Rijp 1973 4
0 Hazard H.W. van Lang, Rijen 1973 0
0 Elan Onbekend, Onbekend 1974 2
0 Midlife C J.G. Busker, Amsterdam 1974 8
0 Omega 1 Unifleet, Rotterdam 1974 0
0 Martini Rabobank Noordoost, Anjum 1974 0
0 Zodiac Rederij Zodiac CV, Rotterdam 1974 0
0 Wandelaar Rederij MS Wandelaar (Amasus), Delfzijl 1974 0
0 Savanna IV Bruijn & Zn, Terneuzen 1974 8
0 Ihorks 20002 Helena Rederij BV, Rotterdam 1974 0
0 Nosorozec S 03 Onbekend, Onbekend 1974 0
0 Water Lady Midena Shipping BV, Urk 1977 6
0 Egbertus Fa. G. van Doorn, Wormer 1977 0
0 Otter Graan Elevator Maatschappij BV, Rotterdam 1977 0
0 Terina B Rederij Relinquenda, Urk 1977 6
0 Joke Sleepdienst Blom BV, Amsterdam 1979 4
0 Johan Evertsen Vof Oscar, Raamsdonksveer 1979 8
0 Enterprise Vof. Enterprise Scheepvaartbedrijf (P. van der Stelt), Werkendam 1980 2
0 Meare Meare BV (F. Kamp), Zwijndrecht 1980 0
0 Coranto H.J. van Twillert, Hulst 1980 0
0 Swin M.W. van Pelt, Zwijndrecht 1980 0
0 Dullaert Onbekend, 1980 1
0 Harmonie Vof. Oosse, Sliedrecht 1980 3
0 Twingo Vof. Volder, Raamsdonksveer 1980 0
0 Concordia Vof. J. & H. Heuvelman, Krimpen a/d/ IJssel 1980 0
0 Wyco Van Dam, Gouderak 1980 0
0 Joop 1 W.A.Schriek, Den Haag 1981 9
0 Capibara Vof. Capibara, Zaandam 1981 6
0 Beaufort Vof. Beaufort, Raamsdonksveer 1981 0
0 Burg Hirschhorn G.T. Oosterom, IJsselmuiden 1981 0
0 Trijntje K. Hakvoort, Urk 1983 2
0 Bountje Onbekend, Onbekend 1983 0
0 Despatch Erkes, Terneuzen 1983 7
0 Gulf Mar Gulf Oil Nederland B.V., Den Helder 1985 2
0 Gerard Kruijff Gebr. Kruijff, Den Helder 1985 0
0 Gulf Sigma Gulf Oil Nederland B.V., Den Helder 1985 2
0 Marc Kruijff Gebr. Kruijff Bunkerservice BV, Den Helder 1985 0
0 Gulf Eskimo Gulf Oil Nederland B.V., Den Helder 1987 2
0 Willem Kruijff Gebr. Kruijff, Den Helder 1987 0
0 Brandaris L.J.A.H. Sijbrands, Hoogvliet 1987 0
0 Marle L.J.A.H. Sijbrands, Hoogvliet 1987 0
0 Brandaris Brandaris CV, Zwijndrecht 1987 0
0 Klazina D.J. Schreuders, Maasbracht 1987 0
0 Elize E. van Dasler, Dordrecht 1987 0
0 Cotrans 10 Cotrano BV, Krimpen a.d. IJssel 1988 2
0 Korundis Vof Korundis, Harderwijk 1989 1
0 Godefrieda L.A. Schuller, Koudekerk a.d. Rijn 1989 0
0 Godefrieda-S L.A. Schuller, Koudekerk a.d. Rijn 1989 0
0 Linge Klerk BV, Werkendam 1990 5
0 Riepel V. & W. RWS dir Noord Holland, 1991 3
0 LuciŽnne D Vof. van Dalen - van den Ekart, Maasbracht 1993 7
0 Itasca Vof. Itasca (H. Danser), Zaandam 1993 0
0 Marike F. de Vries, Lemmer 1993 0
0 Cynthia R. van Tol, Dordrecht 1993 0
0 Janny Vof. G.J. Bruinsma, Zwolle 1994 1
0 Gentle Vof. C. Mourik & Zn., Ouderkerk a/d IJssel 1994 0
0 Matthiola A. Peleman, Thuin 1994 1
0 Anaconda 1 Romana Shipping BV, Zwijndrecht 1995 3
0 Anaconda 1 Anaconda BV, Rotterdam 1995 0
0 Quo Vadis Vof Kuup - Versluis, Werkendam 1995 8
0 Europa Vof. J.D. Dane Scheepvaartbedrijf, Rotterdam 1995 0
0 Noordkaap Vof. Klein Scheepvaartbedrijf, Groningen 1995 3
0 Noordkaap Vof. Noordkaap (C.J. Besjes), Zwijndrecht 1995 0
0 Volharding 4 Koole Tanktransport BV, Zaandam 1996 1
0 Marinus SR J.L. Heuvelman, Ouderkerk a.d. IJssel 1996 5
0 Roman J.D. Lamein, Schinveld 1998 6
0 Jowi Dalex Scheepvaartbedrijf BV, Zwijndrecht 1998 0
0 Nova S. van der Hoeff, Zwolle 1998 0
0 Brisani Piot, Gorinchem 1998 1
0 Spes Salutis Spes Salutis Vof, Zwijndrecht 1999 1
0 Wilhelmina J Putten & van Haren, Rotterdam 1999 0
0 Melanie H van Hooft - Hansen, Kinrooi 1999 5
0 Elunda Vof. C. Heuvelman & Zn, Ouderkerk a.d. IJssel 1999 0
0 Andante Vof. J. Spaans, Purmerend 1999 5
0 Delta Vlot & Zn, Hardinxveld-Giessendam 1999 0
0 Formentera Vof Formentera, Maasbracht 2000 2
0 Prominent H.J.M. Shipping (H.J. Mudde), Ouderkerk a/d IJssel 2000 4
0 Zeldenrust Vof. N.C. Stam, Ouderkerk a/d IJssel 2000 0
0 Paradox Vof. Cosmopolite (A. de Boon), Hardinxveld-Giessendam 2000 3
0 Solare Delero BV (F.F.R. Koppelaars), Rotterdam 2000 0
0 Vigilate Vof. T. & A.W. de Jong Scheepvaartbedrijf, Ouderkerk a/d IJssel 2000 0
0 IJsselstad Vof. Allegro (R. Teekman), Zwolle 2000 11
0 Narvik Vof. Narvik Scheepvaartbedrijf (R.A.C. Brands), Zwijndrecht 2000 0
0 Carina Vissers VOF, Werkendam 2000 5
0 Chilandia Vof. Chilandia, Meppel 2000 5
0 Wilhelmina Vof. C. van den Berg, Pijnacker 2000 0
0 Quinto Vof. Quinto (L. Nanninga), Zwijndrecht 2000 2
0 Nellie Oliehandel Klaas de Boer, Urk 2001 4
0 Somtrans XVII Somers BvbA, Wijnegem 2001 6
0 Partizaan Partizaan, Terneuzen 2001 0
0 Oase A. de Waardt, Wijdenes 2002 3
0 Dieni Onbekend, Bergen op Zoom 2002 8
0 Mon-Desir C.T. Baars, Oudemirdum 2002 0
0 Gulf Pride Gulf Oil Nederland B.V., Den Helder 2002 1
0 Mercur Mervo Vof., Zwijndrecht 2002 5
0 Mercurial Latistar Vof. Mevo, Zwijndrecht 2002 0
0 Rijnkade Fundeco BV, Kekerdom 2002 5
0 Antonie Vof. Lenten & Zn., Vreeswijk 2002 0
0 Vitesse J.G. Smeding, Rotterdam 2002 2
0 Dina Vof Kunst-Hamstra, Groningen 2002 4
0 Norma Vof. Dancha Riverline, Terneuzen 2002 0
0 Invotis II Bek & Verburg BV, Rotterdam 2003 11
0 Zwaantje 6 Slurink Zwaans BV, Dordrecht 2003 11
0 Gulf Stream Gulf Oil Nederland B.V., Den Helder 2003 1
0 Gulf Crown Gulf Oil Nederland B.V., Den Helder 2003 1
0 Marina Vof. J. Goudriaan & Zn, Papendrecht 2004 9
0 Barco Vof. Barco (L.G. Hartmans), Leerdam 2004 8
0 Jacqueline Oliehandel Klaas de Boer, Urk 2004 1
0 Mantelmeeuw , 2004 2
0 Veendam Verenigde Tankrederij BV, Rotterdam 2005 5
0 Megan A. Kooren BV, Rozenburg 2005 3
0 Somtrans XII R. Somers, Rotterdam 2005 4
0 Mick 1 Breko BV, Papendrecht 2005 0
0 Currency Currency Connect CV, Spijkenisse 2005 5
0 Meander Vof. Visser - de Vries, Sneek 2005 5
0 Egbert Sr Vof. Egbert sr Scheepvaartbedrijf (E. van Dorsten), Rotterdam 2005 0
0 Adriaan Pieter Vof. Arieanne (A. Heuvelman), Krimpen a.d. IJssel 2005 5
0 Velocity Liguria BV, Ossendrecht 2005 5
0 Perseus Nederlandse Loodswezen, Rotterdam 2005 2
0 Caronia Vof. Gebroeders Heuvelman, Krimpen a/d IJssel 2006 6
0 Main VI Main BV, Amsterdam 2006 8
0 Amoureus Vof. Amoureus (E. Hoogendoorn), Meppel 2006 4
0 Groenendaal Vof. Peters, Nieuw Beijerland 2006 0
0 Laguna Vof. Kunst - Kuipers, Groningen 2006 5
0 Vigilate V.O.F. Vigilate, Ouderkerk a.d. IJssel 2006 6
0 Main V Main BV, Den Helder 2006 1
0 Shalimar Vof. Shalimar (L. den Haan), Nieuwegein 2007 2
0 Battenoord Vof. Oosse - de Geus, Nieuwe Tonge 2007 7
0 Orient Vof. Orient (M.D.C. Hakkers), Werkendam 2007 0
0 Mejora Mejora Tankvaart BV, Poortugaal 2007 0
0 Prinses Amalia Noordzee Onderwijs Groep, Haarlem 2007 3
0 Prinses Maxima Maritiem College, Harlingen 2007 2
0 Narvik Vof. Narvik Scheepvaartbedrijf (R.A.C. Brands), Zwijndrecht 2007 5
0 Europa D. van der Werf, Zwijndrecht 2007 3
0 Medusa M. Vandenbussche, 2007 0
0 Smart Barge Mercurius Scheepvaart BV, Zwijndrecht 2008 8
0 Ariane FTS Hoftrans, Rotterdam 2008 3
0 Hans-Nico Hans Nico Tankvaart BV, Zwartsluis 2008 3
0 Novum Vof. Leijten Scheepvaart, Raamsdonksveer 2008 4
0 Challanger Challenger CV (P. Cornet), Werkendam 2009 3
0 Lahringen F. Attema Scheepvaartonderneming, Harlingen 2009 5
0 Novitas Vof. Novitas (C.C. Kuup), Werkendam 2009 5
0 Marilene Royal Tankers B.V., Rotterdam 2009 6
0 Nassaukade Nassaukade Tankvaart C.V., Hellevoetsluis 2009 4
0 Servus Vof Servus, Zwijndrecht 2009 5
0 Admiral Vof. Admiral (I.IJssels, R.Versloot, H.Buitendijk), Zwijndrecht 2009 8
0 Galiya Galiya Tankvaart B.V., Werkendam 2009 2
0 Sierra Sierra BV, Drachten 2009 4
0 Main VIII Main BV, Amsterdam 2009 2
0 Archimedes V.O.F. Middelkoop, Krimpen a.d. IJssel 2009 4
0 Gulf Challanger Gulf Oil Nederland B.V., Den Helder 2010 8

_
_ _ _

_ _ _

Contant geld voor uw oude goud
webvertentie

 
_ _ _
Zoek menu
_ _ _

_ _ _
Visserijgids.nl
webvertentie

 
© 2003 ShipData.nl, Nederland i-Design gbu~internet services